Blagajna gdanjska

Je li moguće prodati blagajnu? Moguće je, međutim, ako je neregistrirana i obično putem servisne kuće određenog proizvođača, jer su oni zainteresirani za kupnju rabljenih kasa. & Nbsp; Jeftine i rabljene blagajne mogu se nalaziti u ovlaštenim temama određenog proizvođača. Blagajna se također može lako raspolagati. A ako su mehanizmi iz blagajne vrlo zanimljivog raspoloženja, onda je to moguće preusmjeriti u novu tvrtku.

https://fine-f.eu/hr/

U propisima o pregledavanju blagajni doista ne postoje eksplicitni propisi koji bi se bavili postupkom poreznih obveznika s vlasnicima kasa u slučaju prestanka njegovog poslovnog rada. Nijedan od važećih propisa poreznom obvezniku ne zabranjuje prodaju polovne blagajne, što ima svoju prednost. Takav položaj postoji u pojedinačnim igrama, što je zabilježeno 23. kolovoza 2012. s brojem ITPP1 / 443-662 / 12 / KM, u kojem je direktor Financijske komore u Bydgoszczu izjavio da je nakon povlačenja blagajni s cilja i obavljanja svih formalnosti po zakonu troši blagajne na slučaj poreznih obveznika. Ovo ne predstavlja prepreke, pa bi se u opisanoj situaciji blagajna mogla stvarno oštetiti ili prodati drugoj jedinici. A u praksi se otkriva da nitko osim proizvođača nije zainteresiran za kupnju rabljene blagajne. To se događa činjenicom da je blagajna vida instrument ispravne svrhe, a njezina konstrukcija, funkcioniranje i mogućnost korištenja poreznog obveznika vrlo su jasno zapisani u propisima koji govore na blagajni. Samo ovlašteni svjetski proizvođači i subjekti koji rade na nabavi ili uvozu blagajni unutar Zajednice koji mogu potvrditi predsjednika Središnjeg ureda za mjere da šalteri koje im pružaju obavljaju funkcije opisane u čl. 111 odjeljak 6a i kriterije kao i uvjete koje trebaju ispuniti. Dakle, ako porezni obveznik želi prodati blagajnu drugoj jedinici, bilo bi korisno procijeniti ovu odluku s ovlaštenom službom blagajne, koja će procijeniti ispunjava li taj iznos zahtjeve propisane Zakonom o PDV-u i eventualno instalirati novi fiskalni modul.